BHV Herhaling Cursus

BHV Herhaling Cursus

BHV Herhaling cursus:

Voor het up to date houden van de kennis en praktische vaardigheden van uw BHV’ers organiseert BHVNederland door heel Nederland herhalingscursussen. De herhalingscursus is alleen van toepassing voor cursisten die met goed gevolg de BHV Basis cursus hebben afgerond en het certificaat

niet ouder is dan 1 jaar en 3 maanden.

De BHV Herhaling Cursus wordt gegeven in 1 dag en heeft een praktische, hands on aanpak. BHVNederland behandelt de modules Eerste Hulp, AED-training, Beperking en Bestrijding van een beginnende brand, Communicatie en Ontruiming. De cursus is voor wie al een BHV Basis cursus heeft afgerond. Deze cursus wordt gegeven door één van onze professionele docenten en bestaat uit maximaal 16 deelnemers voor een optimale begeleiding.

De cursus is inclusief:
- Het BHV certificaat;
- Het BHV pasje op creditcard formaat;
- Lunch, koffie en thee gedurende de dag

▼ Show More

Straatweg 99, 3054 AB
Rotterdam
28 February , Wednesday 09:00

More Events Nearby

 13 July , Friday
 North Sea Jazz Festival, Rotterdam
 14 July , Saturday
 North Sea Jazz Festival, Rotterdam
 04 July , Wednesday
 Theater Rotterdam, Rotterdam
 20 June , Wednesday
 Baroeg Rotterdam, Rotterdam
 30 June , Saturday
 De Kuip, Rotterdam
 27 June , Wednesday
 Paardenmarkt Oud-IJsselmonde, Rotterdam
 23 June , Saturday
 Maassilo Rotterdam, Rotterdam
 08 July , Sunday
 LantarenVenster, Rotterdam
 23 June , Saturday
 Theater Zuidplein, Rotterdam
 30 June , Saturday
 Baroeg Rotterdam, Rotterdam
 23 June , Saturday
 Baroeg Rotterdam, Rotterdam
 27 June , Wednesday
 Rotterdam Ahoy, Rotterdam
 22 June , Friday
 LantarenVenster, Rotterdam
 23 June , Saturday
 OZC Rotterdam, Rotterdam
 30 June , Saturday
 LantarenVenster, Rotterdam
 13 July , Friday
 Georgie, Rotterdam
 30 June , Saturday
 The Suicide Club, Rotterdam
 23 June , Saturday
 Oude Luxor Theater, Rotterdam
 20 June , Wednesday
 Mathenesserkwartier, Rotterdam
 07 July , Saturday
 Rotown Rotterdam, Rotterdam
 15 July , Sunday
 Rotterdam Ahoy, Rotterdam
 23 June , Saturday
 The Suicide Club, Rotterdam
 29 June , Friday
 Bibliotheek Rotterdam, Rotterdam
 17 July , Tuesday
 WORM Rotterdam, Rotterdam
 06 July , Friday
 WORM Rotterdam, Rotterdam
 14 July , Saturday
 Bax Music Rotterdam - Peter Verspuy, Rotterdam
 05 July , Thursday
 Nenijto, Rotterdam, Rotterdam
 24 June , Sunday
 Shofukan, Rotterdam
 24 June , Sunday
 Centrum Djoj, Rotterdam
 15 July , Sunday
 Rotterdamsche Manege, Rotterdam
 23 June , Saturday
 Sportpaleis Ahoy, Rotterdam
 28 June , Thursday
 MONO, Rotterdam
 10 July , Tuesday
 WORM Rotterdam, Rotterdam
 22 June , Friday
 Oude Luxor Theater, Rotterdam
 29 June , Friday
 Centrum Djoj, Rotterdam
 23 June , Saturday
 Speeltuin de Torteltuin, Rotterdam