Aron Elstak - Kijkt U even mee?

Aron Elstak - Kijkt U even mee?

De alledaagse mensen boeien hem het meest. Omdat ze ons iets zeggen over wie we zijn als volk. Aron neemt je mee door het televisielandschap van soap, talentenjachten, scripted reality en documentaires.

Hij laat de revue herleven met mooie liedjes, typetjes, conférences en natuurlijk het befaamde rieten

hoedje. Hij haalt alle glitterjasjes en showtrappen uit de kast om jullie een ouderwets avondje te entertainen.

- Heerlijk geluid
- Heerlijke teksten
- Heerlijk mens die Aron

In Theater PePijn mag je je drankje gewoon meenemen in de zaal.

▼ Show More

Nieuwe Schoolstraat 21-23, 2514 HT
The Hague
12 December , Wednesday 20:30

More Events Nearby

 24 October , Wednesday
 Zuiderstrandtheater, The Hague
 10 November , Saturday
 Paard, The Hague
 26 October , Friday
 Paard, The Hague
 01 November , Thursday
 Paard, The Hague
 31 October , Wednesday
 Houtwijk Info, The Hague
 20 October , Saturday
 Paard, The Hague
 20 October , Saturday
 Boekhandel Van Stockum, The Hague
 26 October , Friday
 Mens en Tuin, The Hague
 09 November , Friday
 Theater PePijn, The Hague
 21 October , Sunday
 saktiisha yoga centre, The Hague
 02 November , Friday
 Theater PePijn, The Hague