Anna Fedorova & Friends: Piazzolla I TivoliVredenburg

Anna Fedorova & Friends: Piazzolla I TivoliVredenburg

Uitvoerenden:
Marcelo Nisinman - bandoneon
Anna Fedorova - piano
Dana Zemtsov - altviool
Nicholas Schwartz - contrabas

Piazzolla
Astór Piazzolla bracht de Argentijnse tango naar de rest van de wereld. En andersom: Piazzolla verwerkte invloeden uit jazz en klassieke muziek in zijn ‘nuevo tango’. De mooiste

werken van Piazzolla hoort u vanavond in een bijzonder concert. Pianiste Anna Fedorova en bandoneonist-componist Marcelo Nisinman brengen de sfeer van Buenos Aires naar Utrecht.

Anna Fedorova en Marcelo Nisinman
Tijdens de eerste editie van haar eigen kamermuziekfestival in Ede organiseerde pianiste Anna Fedorova een Tango Night. Ze nodigde onder meer bandoneonist Marcelo Nisinman uit. De samenwerking smaakte naar meer. Vandaag verzorgen Fedorova, Nisinman en hun muzikale vrienden een heuse tango-avond. Met uiteraard Piazzolla. Ook hoort u bijzondere tango-arrangementen van bijvoorbeeld de zeventiende-eeuwse Buxtehude. En composities van ‘hombre tango’ Nisinman zelf.

▼ Show More

Vredenburgkade 11, 3511 WC
Utrecht
26 February , Tuesday 20:00

More Events Nearby

 19 October , Friday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 12 October , Friday
 Bock & Rock, Utrecht
 01 October , Monday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 21 September , Friday
 Verbeter de Wereld, Utrecht
 06 October , Saturday
 Woofexperience Hondenschool, Utrecht
 22 September , Saturday
 Woofexperience Hondenschool, Utrecht
 06 October , Saturday
 innervibez l yoga & vitaliteit, Utrecht
 14 October , Sunday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 28 September , Friday
 innervibez l yoga & vitaliteit, Utrecht
 01 October , Monday
 NIBI - Nederlands Instituut voor Biologie, Utrecht
 09 October , Tuesday
 Novilo, Utrecht
 03 October , Wednesday
 SVOZ opleidingen in de zorg, Utrecht
 13 October , Saturday
 Bodytalk, Utrecht
 23 September , Sunday
 Café Kanaalzicht, Utrecht