Amsterdam Golf Open

Amsterdam Golf Open

Vanaf april 2018 kun je als bedrijf weer meestrijden voor de 2e Amsterdam Golf Open golfbokaal. Er wordt gespeeld op drie golfbanen in Amsterdam: Golfbaan de Hoge Dijk, Amsterdam Old Course en op Golfclub Amstelborgh.

Doel van deze bedrijvencompetitie is de zakengolfer weer terug te krijgen op de golfbaan,

waar hij op een relaxte manier kan netwerken. Om deel te nemen hoef je geen lid te zijn van een golfbaan, maar wel van de NGF. Daarnaast moet je een bedrijf hebben dat is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel.

In totaal zijn er zes speeldagen, waarop je negen holes fourball betterball speelt. Je kunt elke keer voor een ander teamsamenstelling kiezen, maar je maximale handicap mag niet hoger zijn dan 72.

De competitie begint op 16 april en de slotdag is gepland op 11 oktober.

2e Amsterdam Golf Open bedrijvencompetitie
- 6x9 holes met 2 personen (=12 greenfees)
- Spelen op 3 verschillende golfbanen
- Spelen op verschillende weekdagen
- Flexibele teamsamenstelling
- Deelname zonder lidmaatschap van een golfbaan
- Kosten per bedrijfsdeelname € 350,- totaal, exclusief btw

Schrijf je nu in!

▼ Show More

Borchlandweg 6-10, 1114 BD
Amsterdam
14 June , Thursday 15:30

More Events Nearby

 29 June , Friday
 Amsterdam ArenA, Amsterdam
 28 June , Thursday
 Amsterdam ArenA, Amsterdam
 14 July , Saturday
 Amsterdam ArenA, Amsterdam
 24 June , Sunday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 15 July , Sunday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 26 June , Tuesday
 AFAS Live, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Welcome to the Future Festival, Amsterdam
 07 July , Saturday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 01 July , Sunday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 02 July , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 30 June , Saturday
 Amsterdam, Amsterdam
 25 June , Monday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 24 June , Sunday
 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
 23 June , Saturday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 07 July , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Melkweg Amsterdam, Amsterdam
 30 June , Saturday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 28 June , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 29 June , Friday
 , Amsterdam
 07 July , Saturday
 NoNoMes, Amsterdam
 12 July , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 29 June , Friday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 02 July , Monday
 AFAS Live, Amsterdam
 15 July , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Summer of Love Events, Amsterdam
 09 July , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 30 June , Saturday
 Nationale Opera & Ballet, Amsterdam
 23 June , Saturday
 AFAS Live, Amsterdam
 14 July , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 30 June , Saturday
 Westergasfabriek, Amsterdam
 23 June , Saturday
 Amsterdam Boat Parties, Amsterdam
 01 July , Sunday
 Panama Amsterdam, Amsterdam
 03 July , Tuesday
 Sugarfactory, Amsterdam
 29 June , Friday
 Chicago Social Club, Amsterdam
 27 June , Wednesday
 AFAS Live, Amsterdam
 26 June , Tuesday
 Ziggo Dome, Amsterdam