8. desKOHraní na VŠCHT

8. desKOHraní na VŠCHT

Zveme Tě na již 8. desKOHraní na VŠCHT!

Pokud jsi kamarádem společenských her, tak máš jedinečnou (jednu z mnoha) příležitost si zahrát se svými kolegy, spolužáky, kamarády i učiteli některou z mnoha her.

Máš-li chuť zastav se za námi si zahrát něco z naši nabídky her, popřípadě můžeš přinést něco,

co bys chtěl/a ukázat ostatním. Samozřejmě jsou zvaní i vaši kamarádi, rodiče či známí, kteří naši školu nenavštěvují.

Pokud si chcete s kamarády zahrát nějakou časově náročnější hru (Mars, Agricola, Arkham Horror, Pustina, Scythe...) neváhejte nám napsat na facebooku nebo do emailů a rezervujte si ji dopředu. Seznam her najdete pod tímto odkazem:
https://drive.google.com/file/d/1zBNd09q92LORFawtqiP8oZc0buvZYMT6/view?usp=sharing

Veškeré dotazy můžete psát sem na událost nebo nás kontaktujte na kovarp@vscht.cz (Petr Kovář), samecd@vscht.cz (Dan Samec).

Ústav deskových a karetních her se na Vás už těší.

Deskovkám zdar!

▼ Show More

Technická 3, 16628
Prague
12 April , Thursday 16:00

More Events Nearby

 23 June , Saturday
 O2 arena, Prague
 13 June , Wednesday
 Letňany Airport, Prague
 20 June , Wednesday
 Letňany Airport, Prague
 20 June , Wednesday
 Forum Karlín, Prague
 31 May , Thursday
 Forum Karlín, Prague
 15 June , Friday
 O2 arena, Prague
 08 June , Friday
 Výstaviště Praha, Holešovice, Prague
 02 June , Saturday
 O2 arena, Prague
 09 June , Saturday
 Sady Svatopluka Čecha, Prague
 05 June , Tuesday
 Forum Karlín, Prague
 13 June , Wednesday
 Schools United, Prague
 26 May , Saturday
 Ratolest Fest, Prague
 09 June , Saturday
 Střelecký Ostrov, Prague
 08 June , Friday
 Roxy Prague, Prague
 25 May , Friday
 Prag, Prague, Czech Republic, Prague
 26 May , Saturday
 Břevnovský klášter, Prague
 09 June , Saturday
 Prag, Czech Republic, Prague
 14 June , Thursday
 O2 arena, Prague
 07 June , Thursday
 Prag, Czech Republic, Prague
 07 June , Thursday
 PVA EXPO PRAHA, Prague
 14 June , Thursday
 Kongresové centrum Praha, Prague
 19 June , Tuesday
 Underdogs', Prague
 13 June , Wednesday
 Roxy Prague, Prague
 20 June , Wednesday
 Rock Café Prague (Official), Prague
 14 June , Thursday
 MeetFactory, Prague
 31 May , Thursday
 Uhelna Club & Restaurant, Prague
 23 June , Saturday
 Obchodní centrum Letňany, Prague
 12 June , Tuesday
 MeetFactory, Prague
 09 June , Saturday
 Palác Žofín, Prague
 01 June , Friday
 Retro Music Hall, Prague
 09 June , Saturday
 Obora Hvězda, Prague
 01 June , Friday
 Klub Lávka, Prague
 09 June , Saturday
 Letecké muzeum Kbely, Prague
 09 June , Saturday
 O2 arena, Prague
 09 June , Saturday
 Výtopna Zlíchov, Prague