5 Órai Chupitos - salsa, bachat, kizomba party

5 Órai Chupitos - salsa, bachat, kizomba party

ÓRAI CHUPITOS táncparty
sok salsával, bachatával, kizombával
-minden vasárnap délután-


Party 1 teremben, kellemes vasárnap délutáni időtöltés barátokkal, zenével, tánccal....chupitossal!

● CÍM: Tánctemplom, 1074 Bp. Huszár u. 4.

● IDŐPONT
2018. február 4. vasárnap 17.00-22.00

● ZENE
salsa-bachata-kizomba

Bár
Táncosbarát árak

● BELÉPŐ
1.000 F/fő

● MEGKÖZELÍTÉS
- Gyalogosan a Blahától a Keleti felé 2 percre a bal oldalon vagy a Keletitől a Blaha felé 1 percre a jobb oldalon.
- Tömegközlekedéssel:
- 2-es metróval:
a Blaha Lujza térig, onnan gyalog a Keleti felé 2 percre vagy a Keleti pályaudvartól gyalog a Blaha felé 1percre
- 4-es metróval :
a II. János Pál Pápa térig, onnan gyalog 2 percre a Rákóczi út felé
- 7-es busszal a Huszár u. megállóhelyig
- Éjszakai járatok a közelben: 907, 956 és 973.
- Autóval:
a Rózsák tere felől, 18 óra után ingyenes parkolás a környező utcákban, illetve az Erkel Színház előtt.

● INFO
mobil: 003630 598 3347

szakmai partnereink:
www.chilisalsa.hu
www.kizombaakademia.hu
www.bachataakademia.hu

médiapartnerünk:
www.latinfo.hu

▼ Show More

Huszár u. 4., 1074
Budapest
04 February , Sunday 17:00

More Events Nearby

 02 July , Monday
 Budapest Park, Budapest
 21 June , Thursday
 Budapest Park, Budapest
 14 July , Saturday
 Budapest Park, Budapest
 23 June , Saturday
 Hungexpo - Programod van, Budapest
 01 July , Sunday
 Budapest Park, Budapest
 30 June , Saturday
 Budapest Park, Budapest
 13 July , Friday
 Margitszigeti Szabadtéri Színpad, Budapest
 07 July , Saturday
 Városliget, Budapest
 29 June , Friday
 Kobuci Kert, Budapest
 02 July , Monday
 A38 Hajó, Budapest
 23 June , Saturday
 Budapest Park, Budapest
 07 July , Saturday
 Budapest Park, Budapest
 06 July , Friday
 Budapest Park, Budapest
 05 July , Thursday
 Budapest Park, Budapest
 19 July , Thursday
 Budapest Park, Budapest
 29 June , Friday
 Müpa Budapest, Budapest
 27 June , Wednesday
 A38 Hajó, Budapest
 05 July , Thursday
 Vámpírok bálja (Tanz Der Vampire) musical, Budapest
 05 July , Thursday
 A38 Hajó, Budapest
 22 June , Friday
 Budapest Park, Budapest
 05 July , Thursday
 Müpa Budapest, Budapest
 29 June , Friday
 Glowing Bulbs / Kiégő Izzók, Budapest
 19 July , Thursday
 Gyor, Hungary, Budapest
 07 July , Saturday
 Budapest Park, Budapest
 23 June , Saturday
 Országos Széchényi Könyvtár, Budapest
 18 July , Wednesday
 Food Truck Show Hungary, Budapest
 06 July , Friday
 Müpa Budapest, Budapest
 01 July , Sunday
 A38 Hajó, Budapest
 07 July , Saturday
 Budapest Park, Budapest
 24 June , Sunday
 Mathias Corvinus Collegium - MCC, Budapest
 04 July , Wednesday
 Három Holló / Drei Raben, Budapest
 27 June , Wednesday
 Müpa Budapest, Budapest
 21 June , Thursday
 Klauzál13, Budapest
 24 June , Sunday
 A38 Hajó, Budapest